Подарунок






Піч газова G958 C
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч газова G958 C»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Піч, що працює на газі GPL або метані, в обробці з майоліки, з примусовою вентиляцією, з системою Multifuoco, для об'ємів, що обігріваються до 220 м3, потужність топки 7,6 кВт. Передбачена можливість направлення потоку гарячого повітря також до інших приміщень для рівномірного розподілу тепла від підлоги до стелі.
Характеризується елегантним декором, знаходить своє стильне розміщення у різних рішеннях інтер'єру.
Пульт дистанційного керування із заднім підсвічуванням серійної комплектації дозволяє програмувати включення та вимкнення, керувати потужністю та швидкістю вентилятора.
Скло захищене від випадкової дії за допомогою невидимої мікросітки, яка дозволяє насолоджуватися красою вогню при повній безпеці.
Внутрішня топка повністю в обробці Aluker, яка завдяки своєму світлому кольору підкреслює яскравість полум'я, покращуючи процес горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 103 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 79.9 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 4.8 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1180 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вага (кг) | 103 |
| Вид пального | Дрова |
| Висота, мм | 1180 |
| Глибина, мм | 540 |
| Духовка | без духовки |
| ККД | 79.9 |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | кераміка |
| Потужність, кВт | 4.8 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 220 м. куб. |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| Ширина, мм | 650 |
- Ціна: 206 040 ₴



