


Дров'яна конвекційна піч буржуйка для обігріву будинку, облицьована керамікою HAAS+SOHN Dale антрацит металік
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна конвекційна піч буржуйка для обігріву будинку, облицьована керамікою HAAS+SOHN Dale антрацит металік»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кахельна піч камін на дровах HAAS+SOHN Dale кахель металік
Піч-камін Dale кахель металік - це нове творіння відомої компанії HAAS+SOHN, яке вирізняється високою ефективністю і візуальною привабливістю, завдяки стильній формі і оздобленню з сірого кахлю.
Кахельна піч України, в якості основного джерела тепла може бути придбана для дачі або заміського будинку, де вона точно стане помітним елементом інтер'єру.
Головні особливості виробу
Висока потужність цієї моделі дозволяє купити дров'яну піч камін для якісного та раціонального обігріву приміщення, об'єднання об'ємом до 250 кубометрів.
Досить високій ефективності виробу, що досягає 80%, сприяє добре продумана система тристоронньої подачі повітря.
Кахельна піч ціна якої цілком відповідає її експлуатаційним можливостям, володіє і іншими перевагами:
- великою камерою згоряння, викладеної шамотною цеглою, в яку поміщаються поліна, довжиною до 50 сантиметрів;
- функцією повільного горіння, що дозволяє збільшити інтервал між підкладенням палива в топку до 8-12 годин;
- зручним і функціональним механізмом відкривання-закривання дверцят;
- можливістю верхнього і заднього підключення виробу до димоходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 150 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Витрата твердого палива | 1.5 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8200 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 872 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 777 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Немає |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Номінальна потужність (кВт) | 8.2 |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 85 кв.м. |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип конструкції | пристінний |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 4 мм |
- Ціна: 168 249 ₴



