
Опалювальна конвекційна піч камін на дровах в облицюванні з натурального каменю HAAS+SOHN Molde Serpentino
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна конвекційна піч камін на дровах в облицюванні з натурального каменю HAAS+SOHN Molde Serpentino»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч камін HAAS+SOHN Molde Serpentino
Шукаєте гідний варіант каміну для власної оселі? Створити справжній затишок та комфортну невимушену атмосферу здатна тільки якісна камінна піч в камені, представлена по спокусливій вартості в нашому каталозі. Це сучасне опалювальне обладнання преміум-класу, здатне прикрасити інтер’єр та швидко зігріти великий будинок, витративши на це мінімальну кількість палива.
Високотехнологічна кахельна піч, замовити яку з доставкою можна в нашому інтернет-магазині, має ряд особливих переваг:
- Компактні розміри.
- Надійну, непохитну конструкцію.
- Привабливе зовнішнє оздоблення (поверхня викладена натуральним каменем).
- Зручне розташування (витягнута вертикально шафа, здатна стояти біля вільної стіни).
- Ефективний розподіл теплого повітря одночасно за декількома напрямками.
- Можливість індивідуального підбору димаря (виводиться доверху або збоку).
- Зручні дверцята, що закривають топку герметично. Вони не допускають потрапляння іскор назовні, на килим або меблі, та покращують процес горіння.
Стильна дизайнерська піч розрахована на обігрів приміщень площею до 85 квадратів, і цілком здатна замінити стандартні радіатори. До того ж вона має дуже цікавий вигляд, та дає змогу спостерігати за танцюючим полум'ям.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 234 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Камінь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1132 мм |
| Глибина | 511 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 598 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Немає |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Номінальна потужність (кВт) | 8 |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 85 кв.м. |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Теплоємність печі | З великою теплоємністю |
| Тип конструкції | пристінний |
- Ціна: 192 270 ₴



