




Камінна топка чавунна стальна з водяним контуром, с подвійним допалом Kratki ZOSIA PW 14 (14,0 кВт)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінна топка чавунна стальна з водяним контуром, с подвійним допалом Kratki ZOSIA PW 14 (14,0 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Максимальне використання енергії
Корпус і передня стінка топки витримують дію високих температур завдяки використаному матеріалу – високосортній сталі та чавуну.
Вбудовані водяні дефлектори та високий перехід каміна в димар, що збільшує теплообмінну поверхню.
Регулює тягу повітря за допомогою вбудованого шибера.
Ручний контроль процесу згоряння повітря, взятого з приміщення, здійснюється за допомогою попільника.
Безпека на найвищому рівні
Ідеальна герметичність забезпечується міцними зварними швами в закритій камері згоряння.
Сталеві елементи вирізаються лазером за допомогою сучасного обладнання, а потім гнуться на машинах для гнуття CNC.
Комфортне користування
Декоративна перегородка спрощує вміст чистоти під час використання та захищає від випадання дров.
Знімні грати та контейнер для попільника дозволяють легко зберігати топку в чистоті.
Декоративна скляна панель типу glass, яка витримує температуру до 660 ° C і надає каміну сучасного та елегантного вигляду, оптично збільшує передню частину топки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kratki |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 14 кВт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вид топки | Традиційна топка |
| Тип топки | Закрита |
| Спосіб відкриття дверцят топки | Бічне відкриття |
| Форма скла топки | Пряме |
| Кількість шибок у дверцятах | 1 |
| Режим роботи топки | Тривале горіння |
| Водяний контур | Так |
| Наявність шибера | Так |
| Забір повітря в топку | З зовнішнього середовища |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 201 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 90.5 мм |
| Висота | 69 мм |
| Глибина | 57.2 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 85 % |
| Температура димових газів | 210 |
| Скло | пряме |
| Гарантія | 10 років |
| Паливо | Дерево |
| Конфігурація | кутове |
| Підйомні двері | Так |
| Діаметр димохідної труби | 200 мм |
| Розташування | Класичне |
| Індекс енергоефективності ІЕЕ | 109.32 |
| Емісія CO (за 13% O 2) ≤ наведена в % | 0.10 |
| Максимальна довжина дров (см) | 50 |
| Відповідність стандарту BImSchV 2 | Да |
| Підведення повітря | Да |
| Середня потужність водяного контуру (кВт) | 7.5 |
| Розміщення | Вбудоване |
| Форма | З одним фасадом |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 5.5-16.5 |
| Призначений для рекуперації | Да |
| Відповідає критеріям Екопроєкту | Да |
| Емісія CO (пили) (мг/Нм3) | 20 |
| Відчиняння дверей | Влево |
| Виклади камери згоряння | Немає |
| Подвійне скло | Немає |
| Змійовик | Да |
- Ціна: 84 132 ₴



