




Дров'яний центральний камін острівний круглий для дачі Traforart Zeus Frontal (10 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яний центральний камін острівний круглий для дачі Traforart Zeus Frontal (10 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Круглий камін центральний островний на дровах Traforart Zeus Frontal
Камін Traforart ZEUS іспанського виробництва вражає уяву своїм свіжим дизайном, прямими і строгими лініями. Острівний камін Traforart з панорамним склінням або відкритим вогнищем - це оригінальне і сміливе рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек, він досить компактний, елегантний і має складене скло. Виконаний з високоміцної сталі і жаростійкого скла, такий камін стане надійним і довговічним джерелом тепла в будинку, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Місце встановлення
Особливість розташування в тому, що насолоджуватися виглядом каміна можна з будь-якого куточка приміщення. Його встановлюють у центрі кімнати або зони відпочинку.
Огляд вогню
Камін відкритий, без скла, що надає йому максимальної природності. Це справжня романтика вогнища: легкий запах диму, потріскування дров – ніби у старі часи чи в кіно.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2550
- Глибина, мм: 1130
- Ширина, мм: 1130
- Вага, кг: 400
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 10
- Об'єм приміщення, м3: 250
- Діаметр димоходу, мм: 300
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Подача повітря ззовні: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 450 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 78 |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 766 224 ₴







