Подарунок










Центральний острівний камін на дровах для дому, кафе, дачі Traforart Vulcano Central зі склом (14,4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Центральний острівний камін на дровах для дому, кафе, дачі Traforart Vulcano Central зі склом (14,4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Центральний камін підвісний дров'яний Traforart Vulcano Central зі склом
Камін Traforart VULCANO, створений в Іспанії, вражає сучасним дизайном із чіткими та мінімалістичними лініями. Острівний камін із чотиристороннім склінням або відкритим вогнищем є сміливим та стильним рішенням для інтер’єру в стилі хай-тек. Він компактний, елегантний та може бути оздоблений за вашим вибором керамікою чи матеріалом, що імітує мармур. Завдяки використанню міцної сталі та жаростійкого багатошарового скла, камін забезпечує надійне і довговічне джерело тепла, а його безпеку підтверджено європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 200
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 60%
- Діаметр димоходу, мм: 300
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 240 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 60 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2550 мм |
| Глибина | 1195 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 60 |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 366 282 ₴








