Подарунок










Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний для ресторану, кафе, дачі Traforart Lorena Frontal (11,6 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний для ресторану, кафе, дачі Traforart Lorena Frontal (11,6 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дизайнерський пристінний дров'яний камін для дачі Traforart Lorena Frontal
Камін Traforart LORENA FRONTAL, розроблений в Іспанії, вражає своїм стильним дизайном із чіткими та елегантними лініями. Настінний камін із панорамним напівкруглим склінням стане унікальним рішенням для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек. Він компактний, вишуканий і оснащений подвійним верхнім кожухом, який можна пофарбувати в будь-який колір. Камін виготовлений із високоміцної сталі та жаростійкого скла, що гарантує його довговічність та надійність. Його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Особливості:
- Настінний камін із напівкруглими скляними панелями.
- Можливість встановлення п’єдесталів (див. додаткові фото).
- Поверхня каміна покрита термостійкою фарбою чорного або сірого кольору, яка витримує до 650°C.
- Верхній кожух може бути пофарбований у будь-який колір із палітри RAL.
- Корпус виготовлений із міцної сталі, а решітка для палива – із чавуну.
- Телескопічний елемент дозволяє регулювати висоту в межах 2,5–2,7 метрів. Для збільшення висоти можна скористатися додатковими трубами.
- У стандартній комплектації камін працює на дровах, але його можна адаптувати під газове паливо або встановити біоетаноловий пальник.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 687,5
- Ширина, мм: 1115
- Вага, кг: 260
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 11,6
- ККД: 82%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вага каміна | 260 кг |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 687 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| ККД | 82 |
| Колір | Сірий |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 779 382 ₴








