




Центральний підвісний камін для опалення будинку Traforart Lorena Central зі склом (14,4 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Центральний підвісний камін для опалення будинку Traforart Lorena Central зі склом (14,4 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Острівний камін дров'яний підвісний для дачі Traforart Lorena Central
Шанувальникам стилю Hi-Tech, які бажають оформити інтер'єр бару, кафе, холу готелю у світлі нових рішень пропонуємо для опалення піч камін острівний Traforart LORENA CENTRAL. Іспанська компанія Traforart з 40-річним стажем досвіду у галузі виробництва опалювальної техніки є лідером із випуску металевих камінів. Моделі іспанського виробника призначені для справжніх поціновувачів якості виробництва, витонченості стилю та високого рівня надійності.
Компанія Traforart має власне виробництво та свій оригінальний дизайн моделей. Співробітники компанії прагнуть своїми виробами забезпечити максимальний рівень тепла без шкоди для неповторності картини живого вогню. Інженери та дизайнери використовують у виробництві інноваційні технології, перетворюючи класичні та створюючи нові сміливі моделі. Це дає можливість компанії Traforart бути популярною і лідируючою за кількістю якісних моделей, що виготовляються, для сучасного ринку.
Пропонована модель печі-каміна острівний Traforart LORENA CENTRAL з чотирма радіальними склом, що дає можливість широкого огляду таїнства горіння дров. Камін із підвісним типом розміщення експлуатується з потужністю 14 кВт, ККД 73%, важить 240 кг. У комплекті є підведення повітря. Висота каміна може регулюватися в межах від 25 до 27 метра за рахунок телескопічного елемента. У випадку, коли висота приміщення більша за стандартну висоту каміна, є можливість придбати додаткові труби, які підкреслять красу дизайну моделі. Пропонований камін із чотиристороннім випромінюванням тепла має підвісний тип монтажу.
Матеріал виробництва
Для виготовлення моделі іспанські фахівці використовували останні досягнення світової опалювальної індустрії. Піч камін острівний Traforart LORENA CENTRAL вироблена та випробувана відповідно до європейських стандартів. Для виготовлення закритої топки використовувалася збройова сталь високого рівня якості.
Облицювання з металу
Покриття каміна здатне витримати температурне навантаження до 650 градусів Цельсія.
Функція чисте скло
Принцип роботи системи ґрунтується на природній конвекції. Потік повітря обдуває жароміцне скло, не даючи осідати сажі. При цьому зберігається прозорість скла для огляду таїнства вогню.
Паливо
Як паливо для експлуатації каміна можна використовувати дрова. Паливо згоряє на колосникових ґратах. Система чистого горіння палива та тристороннє випромінювання тепла підтримує оптимальний мікроклімат, не даючи диму проникати всередину приміщення.
Підключення до димаря
Відпрацьовані димові гази виводяться через справний димар діаметром 200 мм, який підключається зверху.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 260
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 73%
- Діаметр димоходу, мм: 200
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 73 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 73 |
| Вага каміна | 240 кг |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 789 072 ₴




