Подарунок




Камін центральний Traforart HESTIA
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камін центральний Traforart HESTIA»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Барбекю для приготування їжі на вулиці.
60х113х50 см
Характеристики
Бренд Traforart (Іспанія)
Паливо Дрова, Газ
Виконання Пристінне
Ширина, см 60
Висота, см 113
Глибина см 50
Вага, кг 75
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 75 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1130 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 406 368 ₴



