Подарунок










Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний Traforart EQUIL трикутний камін для кафе, дачі, будинку
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний камін підвісний дров'яний Traforart EQUIL трикутний камін для кафе, дачі, будинку»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Трикутний центральний камін дров'яний підвісний для ресторану, дачі Traforart EQUIL
Компанія Traforart виробляє красиві високоякісні дров'яні, газові та біоетанольні печі. Equil Art - це камін на 360 градусів, c дверима з високоякісного скла, який підвищує загальну ефективність каміна за рахунок контролю за припливом повітря.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 490
- Ширина, мм: 866
- Вага, кг: 130
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Діаметр димоходу, мм: 202
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 130 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 70 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 190 мм |
| Діаметр димоходу | 200 мм |
| Ширина | 866 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 70 |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 341 904 ₴





