




Дизайнерський пристінний камін дров'яний підвісний для кафе, будинку, дачі Traforart CERDANYA Frontal (9,3 кВт)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський пристінний камін дров'яний підвісний для кафе, будинку, дачі Traforart CERDANYA Frontal (9,3 кВт)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Пристінний камін підвісний дров'яний для ресторану, кафе, дачі Traforart CERDANYA Frontal
Фронтальний камін Cerdanya Frontal з відкритим дровником - це оригінальне рішення для сучасного інтер'єру в стилі хай-тек.
Корпус каміна виготовлений з товстостінної сталі з чорним жароміцним порошковим покриттям. Покриття витримує температуру до 650 ° C без здуття, тріщин та зміни кольору. Відкидні двері мають скло, що витримує температуру до 750 градусів.
Функція «очищення скла» не дозволяє забруднювати внутрішню поверхню скляного полотна сажею та дверне скло залишається чистим під час топки.
Дана модель оснащена чавунними колосниковими ґратами. Колосник - це один з важливих елементів обігрівача, який забезпечує рівномірний розподіл вхідного повітря та нагрітих потоків.
Металевий камін від іспанського виробника Traforart стане надійним, безпечним та довговічним джерелом тепла у будинку.
Переваги:
- сучасний стиль;
- міцна сталь;
- колосникові грати з чавуну;
- температуростійке емалеве покриття;
- склокераміка витримує t750 ° С;
- самоочищення скла;
- економічна витрата палива;
- швидке та ефективне обігрів приміщення;
- багаторічний термін експлуатації.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 609,7
- Ширина, мм: 840,8
- Вага, кг: 165
- Місце встановлення: Пристінний
- Потужність, квт: 9,3
- ККД: 76%
- Діаметр димоходу, мм: 150
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 185 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 76 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 1000 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 76 |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 250 |
- Ціна: 379 440 ₴








