Подарунок










Піч із духовкою на дровах Alfa-Plam Regular 46 De Lux
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч із духовкою на дровах Alfa-Plam Regular 46 De Lux»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пекти з духовкою Alfa-Plam ALFA Regular 46 De Lux
Сталеві пластини для приготування їжі мають змогу повністю зняти пластини для ретельного очищення.
Топка фанерована загартованими і жаростійкими пластинами, що акумулюють тепло і підвищують температуру горіння.
Регулятор подачі первинного повітря на дверцята зольника та топки.
Подача вторинного повітря забезпечує чистіше горіння, тобто. спалювання старих продуктів неповного згоряння.
Вбудований термостат духовки.
Ящик для палива знаходиться у нижній частині духовки – легко працює.
Підключення до димаря: збоку, зверху
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa-Plam |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 102 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 915 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | з духовкою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність | 5 кВт |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Обсяг отапл. приміщення | 32 м. куб. |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип топки | Закрита |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| Колір | Коричневий/жовтогарячий |
- Ціна: 30 062 ₴




