Подарунок










Піч із духовкою на дровах Alfa-Plam 70 Dominant
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Піч із духовкою на дровах Alfa-Plam 70 Dominant»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Багатофункціональна плита 70 DOMINANT високої якості та дизайну представляє незвичайне поєднання традиційних та сучасних естетичних елементів та надає кожній приготовленій страві неповторного смаку. Скло на дверцятах топки дозволяє бачити полум'я та створювати повну атмосферу. З можливістю встановлення керамічної нагрівальної плити ми прагнемо повністю задовольнити ваші естетичні вимоги. Переваги: сталеві пластини для приготування їжі, можна зняти пластини та ретельно очистити їх можливість приготування їжі на всій поверхні плити навіть запікання у духовці скло на дверцятах топки дозволяє бачити вогонь у топці топка, фанерована шамотними плитами, які акумулюють тепло і підвищують температуру горіння регулятор подачі первинного повітря на дверцята зольника подвійне скло на дверцятах духовки, вбудований термометр два положення дверцята духовки: 1. відкриті дверцята духовки - більше виділення тепла для обігріву приміщення 2. дверцята духовки закриті - менше виділення тепла на обігрів приміщення отвір для чищення внутрішньої частини плити паливний ящик знаходиться в нижній частині печі - його легко запустити багаторазове підключення до димаря: збоку, зверху та ззаду.
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Багатофункціональна плита 70 DOMINANT високої якості та дизайну представляє незвичайне поєднання традиційних та сучасних естетичних елементів та надає кожній приготовленій страві неповторного смаку. Скло на дверцятах топки дозволяє бачити полум'я та створювати повну атмосферу. З можливістю встановлення керамічної нагрівальної плити ми прагнемо повністю задовольнити ваші естетичні вимоги. Переваги: сталеві пластини для приготування їжі, можна зняти пластини та ретельно очистити їх можливість приготування їжі на всій поверхні плити навіть запікання у духовці скло на дверцятах топки дозволяє бачити вогонь у топці топка, фанерована шамотними плитами, які акумулюють тепло і підвищують температуру горіння регулятор подачі первинного повітря на дверцята зольника подвійне скло на дверцятах духовки, вбудований термометр два положення дверцята духовки: 1. відкриті дверцята духовки - більше виділення тепла для обігріву приміщення 2. дверцята духовки закриті - менше виділення тепла на обігрів приміщення отвір для чищення внутрішньої частини плити паливний ящик знаходиться в нижній частині печі - його легко запустити багаторазове підключення до димаря: збоку, зверху та ззаду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa-Plam |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 110 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | з духовкою |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність | 7 кВт |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Обсяг отапл. приміщення | 45 м. куб. |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип топки | Закрита |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 50 890 ₴








