




Піч на дровах з варильною поверхнею Termo Sistem Tehnika TERMO KLASIK EKO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Піч на дровах із варильною поверхнею TERMO KLASIK EKO
Компанія Termo Sistem Tehnika D.O.O була заснована 2013 року та виникла з незалежної ремісничої майстерні, заснованої 1989 року.
Компанія Termo Sistem Tehnik переважно виробляє:
- твердопаливних печей і камінів
- електричних кварцових печей і нагрівачів ванн.
- поштових ящиків
- прасувальних дощок
- та інші металеві аксесуари
Штаб-квартира компанії розташована в Валево та має виробничі та офісні приміщення площею приблизно 7000 м2 у промисловій зоні міста із сучасною та повністю обладнаною інфраструктурою. Ми також володіємо комерційними приміщеннями в центрі Валево.
Компанія успішно працює в Сербії, core і Герцеговині, Чорноїрії, Хорватії, Угорщині, Румунії, Польщі та Словенії. Світловізор Termo Sistem Tehnika — успішно вести бізнес з іншими європейськими країнами та стати одним із провідних лідерів у виробництві та маркетингу камінів на твердому паливі.
Місія:
Розроблення та вдосконалення наявної й нової продукції в системі якості. Інвестиції в нові технології та підготовку професійних кадрів, які забезпечать перевагу конкурентам.
Експансивне розширення ринку та продажів Termo Sistem Tehnika також має всі вітчизняні та міжнародні атестації та сертифікати якості та безпеки продукції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термо |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 31 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 71 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 7 |
| Скло | пряме |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 9 234 ₴






