


Опалювальна піч камін на дровах з облицюванням з каменю Color D2 FG Serpentino
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч камін на дровах з облицюванням з каменю Color D2 FG Serpentino»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дров'яна піч, камінофен Color D2 FG Serpentino з облицюванням з талькохлориту та знімною основою для підлог із талькохлориту.
Піч обладнана функцією вторинного допалювання димових газів, що збільшує її ККД.
Також піч має функцію подавання повітря зовні приміщення, що робить її використання комфортнішим, оскільки в приміщеннях із невеликим об'ємом згодом доводиться відкривати вікно для подавання кисню.
Якщо об'єм приміщення, де розташований камінофен, невеликий, у ньому недостатній приплив свіжого повітря, що призводить з часом до млявого горіння полум'я в топці, а повітря в кімнаті перегрівається.
Дверцята камінофена Color D2 FG Serpentino з трафаретним друком, обладнані "холодною ручкою" і 3-точковим запірним механізмом, що створює максимальну герметизацію.
Купити піч Color D2 FG Serpentino з доставкою в кожне місто України можна, зробивши замовлення онлайн або зателефонувавши через телефон у наш інтернет-магазин.
Характеристики:
- Виробник — Color
- Країна-виробник - Хорватія
- Номінальна потужність - 7000 Вт
- Коефіцієнт корисної дії - 80.8%
- Облицювальний матеріал печі-каміну - Камінь
- Типи твердого палива — Дрова
- Розташування печі-каміну - Пристінний
- Випромінювання тепла - Тристороннє
- Тип топки — Закрита
- Камера подвійного згоряння — Да
- Під'єднання до димоходу - Верхнее
- Температура диму з труби - 212 град.
- Вага - 140 кг
- Система чистого горіння - Да
- Ширина — 700 мм
- Висота — 1160 мм
- Глибина — 540 мм
- Діаметр димоходу — 150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 140 кг |
| Види твердого палива | Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.8 % |
| Колір | Білий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Камінь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Температура диму з труби | 212 град. |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160.5 мм |
| Глибина | 540 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 7 кВт |
| Тип обігрівання | Повітряний |
- Ціна: 104 550 ₴



