




Сталева дров'яна піч камінофен кругла для повітряного опалення Color A4 FG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева дров'яна піч камінофен кругла для повітряного опалення Color A4 FG»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дров'яна піч, камінофен Color A4 FG облицьована сталевими плитами.
Піч обладнана функцією вторинного допалювання димових газів, що збільшує її ККД.
Також піч має функцію подачі повітря зовні приміщення, що робить її використання більш комфортним, тому що в приміщеннях з невеликим об'ємом з часом доводиться відчиняти вікно для подачі кисню.
Якщо об'єм приміщення, де розташований камінофен, невеликий, у ньому недостатній приплив свіжого повітря, що з часом призводить до млявого горіння полум'я в топці, а повітря в кімнаті перегрівається.
Дверцята камінофену Color A4 FG з трафаретним друком, обладнані холодною ручкою та 3-точковим запірним механізмом, що створює максимальну герметизацію.
Характеристики:
- Виробник - Color
- Країна виробник - Хорватія
- Номінальна потужність - 6100 Вт
- Коефіцієнт корисної дії - 80.8 %
- Облицювальний матеріал печі-каміна - метал
- Види твердого палива - Дрова
- Розташування печі-каміна - Пристене
- Випромінювання тепла - Трьохстороннє
- Тип топки - Закрита
- Камера подвійного згорання - Так
- Підключення до димаря - Верхнє
- Температура диму з труби - 212 град.
- Вага - 140 кг
- Колір чорний
- Система чистого горіння - Так
- Ширина - 525 мм
- Висота - 1038 мм
- Глибина - 431 мм
- Діаметр димаря - 150 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Color |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 120 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | метал |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Швидкість нагрівання повітря | 80.8 куб. м/хв |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1038 мм |
| Глибина | 431 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 525 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Духовка | без духовки |
| Потужність | 7 кВт |
| Тип обігрівання | Повітряний |
- Ціна: 92 157 ₴



