




Чавунна опалювальна піч-камін на дровах для будинку, буржуйка Plamen ALBERTO
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна опалювальна піч-камін на дровах для будинку, буржуйка Plamen ALBERTO»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камінна піч PLAMEN ALBERTO
Камінна піч, що відрізняється лаконічним дизайном та простотою. Закруглені форми у поєднанні зі стильними скляними дверцятами - це сучасне рішення для Вашого будинку. Виготовлена із високоякісного чавуну, пофарбована термостійкою фарбою, витримує високі температури.
Продукт був розроблений, виготовлений та випробуваний відповідно до європейських стандартів (EN) та вимог екодизайну, має маркування CE. Модель міцна, стійка до корозії, має високу теплову інертність (швидко нагрівається і довго утримує тепло). Відмінне співвідношення ціни та якості.
Технічні характеристики:
- Висота 829 мм
- ширина 630 мм
- Глибина 441 мм
- Діаметр димоходу 150 мм
- вага 140 кг
- Розмір топки (ШхВхГ) 600х250х300 мм
- опалювальний об'єм приміщення 160 м3
- ККД 75,4%
- Номінальна потужність 8,6 кВт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 140 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.4 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8600 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Тип каменки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 829 мм |
| Глибина | 441 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 8.6 кВт |
| Площа обігріву | 160 м3 |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 600х250х300 мм |
- Ціна: 50 985 ₴








