
Пекти на дровах з варильною поверхнею KLASIK G-1
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пекти на дровах з варильною поверхнею KLASIK G-1
Розміри печі – (ВхШхГ) (мм): 810×360×330;
Розміри камери згоряння – (ВхШхГ) (мм):
Потужність – дрова (кВт): 5-7;
Варильна поверхня: є;
ККД за номін. потужності дрова (%): 82;
Підключення до димаря: заднє;
Діаметр димоходу (мм): 120;
Паливо: дрова;
Матеріал печі: сталь + чавун;
Вага(кг): 43
Pekty na drovakh KLASIK G-1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термо |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 43 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 82% |
| Потужність, кВт | 7 |
| Скло | пряме |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 9 000 ₴


