




Пічка-камін на дровах TERMO KLASIK
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пічка-камін на дровах TERMO KLASIK
Характеристика:
Розміри печі (ВхШхГ) (мм): 810x360x330;
Розміри камери згорання – (ВхШхГ) (мм):
Потужність - дрова (кВт): 5-7;
ККД при номін. потужності - дрова (%): 82;
Підключення до димоходу: верхє; Діаметр димохода (мм): o 120;
Паливо: дрова;
Матеріал печі: сталь;
Вага (кг): 38.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Термо |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 38 кг |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 82% |
| Матеріал печі | сталь, чавун |
| Потужність, кВт | 7 |
| Скло | пряме |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 7 650 ₴







