Подарунок


Чавунний гриль Chazelles CG 62, 758x267x472
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунний гриль Chazelles CG 62, 758x267x472»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чавунний гриль Chazelles CG 62, 758x267x472
Гриль Chazelles CG62
Chazelles G62 - гриль із чавуну з висувним зольником. Є однією з найпопулярніших моделей французької фірми Chazelles: якісний метал, висока міцність завдяки товстим стінкам, спеціальна термостійка фарба забезпечує екологічність приготованої їжі на грилі, можливість монтувати в стійку або стільницю, хромовані грати для приготування м'яса, риби та овочів не змінюють свій колір. вплив високої температури.
Характеристики гриля Chazelles Bas 62:
Загальний розмір (см): 72 x 47 x 15
Розмір для вбудовування: 56 x 35 см
Вага: 43 кг
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 43 кг |
| Висота | 47 мм |
| Діаметр | 15 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид пального | Тверде |
| Матеріал | Чавун |
- Ціна: 21 008 ₴



