
Електрокамін Royal 5D V-Art 25
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Електрокамін Royal 5D V-Art 25»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Електрокамін Royal 5D V-Art 25
Сучасна топка Royal 5D V-Art 25, дозволить насолодитися неперевершеною картиною палаючого багаття. Візуалізація вогню побудована на системі 5D V-Art. Вона дозволить реалістично відтворити картину полум’яного вогню, якого ви не зможете відрізнити від справжньої. Догорілі полянки та іскри, що розлітаються від вогнища, точно відтворюють картину вечірнього вогнища.
Топка має компактні габаритні розміри і призначена для вбудовування в портал або розташування на стіні. Полум'я палаючих дров оживить і прикрасить інтер'єр будь-якого приміщення. Топка керує за допомогою пульта ДУ або мережі Wi-Fi. Система обігріву має два режими, які дозволять встановити комфортну температуру в будинку.
Особливості топки Royal 5D V-Art 25:
— Візуалізація вогню 5D V-Art;
— Ефект мерехтіння дров;
— Звуковий ефект;
— Керування Wi-Fi;
— Інформаційний дисплей;
— Таймер роз'єднання;
- 2 режими обігріву;
— Таймер роз'єднання;
— Пульт ДУ.
Топка пофарбована в чорний колір і має класичний стиль. Система опалення здатна наповнити теплом приміщення до 20 кв.м. Пластик і скло надають моделі елегантний стиль. Плоське скло не спотворить декорації полум’яного багаття. Ефекти мерехтливих полювань чудово доповнюють звуки палаючих дров. Топка Royal 5D V-Art 25, відновлення повнотної атмосферу полум'я.
Для будь - якого інтер’єру — універсальний вогнище. Полум’я догоряючих полювань створює атмосферу романтики і затишно. Відключення дасть можливість заснути під умилостивлюючу картину полум’я. Нова топка Royal 5D V-Art 25 - це чудовий варіант для прикраси і обігріву звичайної квартири або будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Royal |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Класичний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал топки | Сталь |
| Вага каміну | 24 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 670 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Форма скла | пряме |
| Звуковий ефект потріскування дров | Да |
| Наявність обігріву | З обігрівом |
| Наповнення електрокаміна | Дрова |
| Напруга мережі | 220 В |
| Розташування каміна | Вбудований, приставний |
- Ціна: 56 250 ₴



