Подарунок






Опалювальна дров'яна піч-камін тривалого горіння для заміського будинку Piazzetta E128A BCS (Италия)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна дров'яна піч-камін тривалого горіння для заміського будинку Piazzetta E128A BCS (Италия)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дров'яна піч модель E128A із сталевою зовнішньою обробкою, верх печі-кераміка. Для установки у стіни або у кутку. Суворий дизайн і прості форми, що легко поєднуються з різними меблювальними рішеннями. Корпус сталевий, верх з майоліки, доступний у кольорах Bianco або Nero Opaco. Двері з прямим склом забезпечує максимальний огляд вогню та ексклюзивний дизайн. Також доступна із системою електронного керування горінням-BCS.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін - макс) 185 - 315 m³
- Теплова потужність топки 11,1 kW
- Номінальний тепловий ККД >86.0%
- Номінальна витрата дров 2,9 кг/година
- Димар Ø 15 cm
- Розміри ш x г x в 57 x 45 x 141 cm
- Вага печі 239 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 239 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 86.6 % |
| Колір | Білий |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 11100 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1410 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Потужність, кВт | 11.1 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 315 м. куб. |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
- Ціна: 229 500 ₴



