


Сталева конвекційна піч-камін на дровах для обігріву приватного будинку, дачі Piazzetta E928 A (Італія)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева конвекційна піч-камін на дровах для обігріву приватного будинку, дачі Piazzetta E928 A (Італія)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Герметичні деревні печі з Burn Control System BCS забезпечують автоматичне регулювання полум'я, з електронним контролем і управлінням за допомогою пульта дистанційного керування.
Дров'яна піч в оздобленні з майоліки, з природною конвекцією і променистим обігрівом, для об'ємів, що обігріваються, до 315 м3, потужність топки 11,0 кВт.
Її мінімалістичний дизайн і простота форм дають змогу чудово і стильно вписатися в різні рішення інтер'єру.
Оздоблення майолікою, зокрема із заднього боку, робить її ідеальною також для встановлення по центру приміщення. Можна встановити піч на основі, яка надає можливість обертання.
Можна встановити ексклюзивну систему накопичення Heat Storage HSS, яка подовжує приємне відчуття тепла, навіть після вимкнення печі. Варіант BCS забезпечує автоматичне регулювання полум'я.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін - макс) * 185 - 315 m³
- Теплова потужність топки 11,0 kW
- Номінальний тепловий ККД > 86%
- Номінальна витрата 2,9 kg/h
- Димовідведення серійної комплектації Ø 15 cm
- Розміри L x P x H 57 x 45 x 127 cm
- Вага печі 255 kg
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 255 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2.9 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 86 % |
| Колір | Червоний |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 11000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1270 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Гарантія (років) | 5 |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Потужність, кВт | 11 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 315 м. куб. |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
- Ціна: 234 090 ₴



