


Сталева конвекційна піч-камін на дровах для опалення приватного будинку Piazzetta E924A Hermetic BCS (Італія)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева конвекційна піч-камін на дровах для опалення приватного будинку Piazzetta E924A Hermetic BCS (Італія)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Герметичні деревні печі з Burn Control System BCS забезпечують автоматичне регулювання полум'я, з електронним контролем і управлінням за допомогою пульта дистанційного керування
Дров'яна піч в оздобленні з майоліки, з природною конвекцією і променистим обігрівом, для об'ємів, що обігріваються, до 210 м3, потужність топки 7,2 кВт.
Її мінімалістичний дизайн і простота форм дають змогу чудово і стильно вписатися в різні рішення інтер'єру.
Оздоблення майолікою, зокрема із заднього боку, робить її ідеальною також для встановлення по центру приміщення. Можна встановити піч на основі, яка надає можливість обертання.
Можна встановити ексклюзивну систему накопичення Heat Storage HSS, яка подовжує приємне відчуття тепла, навіть після вимкнення печі. Варіант BCS забеспечує автоматичне регулювання полум'я.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін - макс) * 120 - 210 m³
- Теплова потужність топки 7,2 kW
- Номінальний тепловий ККД > 85,3%
- Номінальна витрата дров 1,9 кг/година
- Димар Ø 15 cm
- Розміри Ш x Г x В 46 x 46 x 140 cm
- Вага печі 143 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 143 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 1.9 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.3 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7200 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1400 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 5 |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал облицювання | майолика |
| Потужність, кВт | 7.2 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 210 м. куб. |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
- Ціна: 265 710 ₴



