Подарунок








Сталева дров'яна піч буржуйка з духовкою для опалення будинку та приготування їжі Piazzetta E911M (Італія)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева дров'яна піч буржуйка з духовкою для опалення будинку та приготування їжі Piazzetta E911M (Італія)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Висока теплова потужність цієї дров'яної печі є ідеальним рішенням для обігріву великих приміщень.
Практична духова шафа з нержавіючої сталі з паровим клапаном і термометром гарантує відмінні результати приготування їжі.
Облицювання з майоліки доступне в кольорах BEIGE SABBIA, BIANCO MERINGA, BLU ANTICO, BORDEAUX . Регульований вентиляційний отвір спереду.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін – макс)* 120 - 200 m³
- Теплова потужність топки 7,0 kW
- Номінальний тепловий ККД > 84,9%
- Номінальна витрата 2,0 кг/година
- Димар Ø 15 cm
- Розміри ШxГxВ 56 x 47 x 135
- Вага печі 230 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 230 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 84.9 % |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1350 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 5 |
| Духовка | з духовкою |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал облицювання | майолика |
| Потужність, кВт | 7 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 200 м. куб. |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
- Ціна: 238 170 ₴



