Подарунок










Опалювальна дров'яна піч-камін тривалого горіння, сталева буржуйка для дому Piazzetta Thelma (Італія)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна дров'яна піч-камін тривалого горіння, сталева буржуйка для дому Piazzetta Thelma (Італія)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дров'яна піч в оздобленні з майоліки, з природною конвекцією і променистим обігрівом, для об'ємів, що обігріваються, до 260 м3, потужність топки 9,0 кВт.
Дизайн м'яких ліній і кольорів породжує емоції та надає штрих вишуканості, викликаючи в пам'яті приємне відчуття стилю vintage.
Встановлення системи Multifuoco забезпечує обігрів з примусовою вентиляцією, за рахунок якої теплий потік повітря може спрямовуватися також і в інші приміщення, з метою рівномірного розподілу тепла від підлоги до стелі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін – макс)* 150 - 260 m³
- Теплова потужність топки 9,0 kW
- Номінальний тепловий ККД > 80,5%
- Номінальна витрата дров 2,7 кг/година
- Димар Ø 15 cm
- Розміри ШxГxВ 70 x 46 x 100 cm
- Вага печі 165 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 165 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 2.7 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 80.5 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 5 |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал облицювання | майолика |
| Потужність, кВт | 9 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 250 м. куб. |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
- Ціна: 237 660 ₴



