



Кругла конвекційна піч-камін на дровах для опалення будинку Piazzetta CIRCLE Hermetic (Італія)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кругла конвекційна піч-камін на дровах для опалення будинку Piazzetta CIRCLE Hermetic (Італія)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Дров'яна піч в обробці з майоліки, з природною конвекцією і променистим обігрівом, для об'ємів, що обігріваються до 210 м3, потужність топки 7,2 кВт.
Чергування обробки майолікою з грою круглих форм, а також можливий двоколірний варіант. Оздоблення майолікою, у тому числі із задньої сторони, робить її ідеальним також для установки по центру приміщення.
Можна встановити піч на підставі, що дає можливість обертання. Можна встановити ексклюзивну систему накопичення тепла Heat Storage HSS, яка продовжує приємне відчуття тепла, навіть після вимкнення печі.
Обдування керамічного скла. Постійний потік повітря вздовж жароміцного керамічного скла, стійкого до температур до 750ºС, допомагає залишатися чистим, забезпечуючи відмінний огляд вогню.
Має дверцята, що герметично закриваються, зі склом для огляду. Виготовлена із теплоємних матеріалів модель забезпечує тривалу передачу тепла навіть після завершення горіння.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Об'єм, що обігрівається (мін – макс)* 120 - 210 m³
- Теплова потужність топки 7,2 kW
- Номінальний тепловий ККД > 85,1%
- Номінальна витрата 1,9 кг/год
- Димар Ø 15 cm
- Розміри ШxГxВ 49 x 49 x 122 cm
- Вага печі 140 кг
- Вага печі з акумуляторами тепла HSS 189 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Piazzetta |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 189 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Витрата твердого палива | 1.9 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85.1 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7200 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1220 мм |
| Глибина | 490 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія (років) | 5 |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Потужність, кВт | 7.2 |
| Призначення | опалювальні |
| Обсяг отапл. приміщення | 210 м. куб. |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 222 615 ₴



