Подарунок


Душ вражень Stenal Volga
Подарунок до товару
Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Душ вражень Stenal Volga»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розчинене у воді світло, кілька відтінків, що змінюють один одного, подарує незабутні враження від душу Stenal Volga. Відповідне освітлення додає прохолодній воді з ароматом м'яти воістину чарівні властивості. Душ також має функцію ефекту дощу та одноважільний механічний змішувач води, що дає можливість вибирати програму на ваш розсуд, а також можна додатково встановити бічні форсунки.
Душова лійка оснащена гарячим і холодним душем, тому його можна використовувати як освіжаючий душ після сауни або парової лазні.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 кг |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 43 мм |
| Монтаж | У підвісному стелі |
| Під'єднання | 220 В |
| Стан | Нове |
| Ширина | 43 |
- Ціна: 178 605 ₴



