



Камінна чавунна піч тривалого горіння на дровах для опалення приватного будинку SPIN Etna
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Камінна чавунна піч тривалого горіння на дровах для опалення приватного будинку SPIN Etna»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч для конвекційного опалення житлових приміщень, від сербського виробника SPIN Etna, має потужність - 8 кВт, і високий коефіцієнт корисної дії - до 87%, що дозволяє швидко обігріти приміщення площею - до 80 м². В якості палива в печі використовується деревина або деревні брикети. Для завантаження і горіння палива, піч має великі дверцята і топку.
Піч SPIN Etna виготовлена з деталей зі сталі високої якості, покритої жаростійкою емаллю, кольори - чорний. Дверцята камери горіння зроблені з чавуну з керамічними ущільнювачами і великим термостійким склом, яке витримує велику температуру і дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. В якості внутрішньої обробки використовуються вогнестійкі чавунні плити, які тривалий час акумулюють тепло в печі. Подвійна стінка з чавуну збільшує ефективність печі, а також подовжує термін її роботи.
Для управління подачею повітря і горінням, піч має регулятор на зольному ящику.
Піч SPIN Etna підключається до димоходу, діаметром - 120 мм. Підключення - верхнє.
Для видалення золи, піч має зручний зольник. Також знизу має відділ для зберігання дров.
Стриманий стиль печі SPIN Etna в поєднанні з функціоналом, робить її незамінною для будь-якого заміського будинку, прекрасно підійде для кухні, дачі або літньої кухні.
Характеристики:
- Габарити плити (ВхШхГ)(мм): 830x380x380;
- Габарити камери згоряння - ВхШхГ (мм): 315x340x340;
- Потужність – дрова (кВт): 8;
- ККД за номін. потужності-дрова (%): 87;
- Підключення до димаря: верхнє;
- Діаметр димоходу (мм): o 120;
- Матеріал печі: чавун/сталь;
- Матеріал топки: чавун;
- Паливо: дрова; Вага: 70 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 70 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 87 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 315 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Камінний набір | Ні |
| Кошик для дров | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр димохідної труби | 120 |
| Матеріал печі | Чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| Площа обігріву | до 80 м² |
| Тип обігрівання | Повітряний |
| Паливо | дрова, брикети |
- Ціна: 25 000 ₴



