




Опалювально-варильна піч кухня на дровах с духовкою та конфоркою Pro-Thermo Panonia бежева кераміка
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювально-варильна піч кухня на дровах с духовкою та конфоркою Pro-Thermo Panonia бежева кераміка»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Піч Pro-Thermo PANONIA виробництва Сербія, має ефектний дизайн та відмінну якість, зручна у використанні, обігріє приміщення та стане помічницею у приготуванні їжі у приватних і заміських будинках, дачах, літніх кухнях.
Номінальна потужність печі – 10 кВт та ККД – до 85 %, конвекційний тип обігріву дозволяє швидко обігріти кімнату.
Як паливо, у печі Pro-Thermo PANONIA використовується деревина (довжина поліна до 30 см) та паливні брикети. Для завантаження палива піч обладнана вмістимою камерою горіння. А також має відділ для зберігання дров, що робить піч ще більш функціональною.
Піч Pro-Thermo PANONIA має колосник для згорання та ящик для попелу, що робить обслуговування швидким, а піч зручною у використанні.
Піч виготовлена з жаростійкої сталі високої якості,з поєднанням кольорової кераміки, пофарбованої у кремовий колір. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися не змінними.
Всередині піч футерована шамотними плитами, що забезпечить високу температуру горіння палива та акумуляцію тепла тривалий час.
Піч Pro-Thermo PANONIA під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка з шибером, діаметром – 121 мм, зверху.
Обладнана варильною поверхнею і просторою духовою шафою, розміром - 215x395x440 , що дозволяє рівномірно випікати та ласувати смачними стравами.
Дверцята печі Pro-Thermo PANONIA обладнані великим термостійким оглядовим склом Schott Robax виробництва Німеччина, що витримує температуру до 800 °С та дозволить спостерігати за вогнем та контролювати процес горіння.
Піч Pro-Thermo PANONIA компактно розміститься в будь-якому куточку вашого будинку та чудово впишеться в інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pro-Thermo |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 111 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | Немає |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Обсяг отапл. приміщення | 280 м. куб. |
| Полиця для дров | Немає |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 310х225х430 мм |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 37 500 ₴








