




Сталева повітрогрійні піч камін твердопаливна, буржуйка на дровах BLIST Vienna (Diplomat) Lux бежевий
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева повітрогрійні піч камін твердопаливна, буржуйка на дровах BLIST Vienna (Diplomat) Lux бежевий»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч для конвекційного опалення житлових приміщень, від сербського виробника BLIST Vienna (Diplomat) Lux, має потужність – 9-10 кВт, та високий коефіцієнт корисної дії – до 82 %, що дозволяє швидко обігріти приміщення великої площі – до 90-100 м². В якості палива в печі використовується деревина або дерев'яні брикети. Для завантаження та горіння палива, піч має великі дверцята та топку, розміром – 370х340х320 мм.
Піч BLIST Vienna (Diplomat) Lux виготволена зі сталі високої якості, з керамічними вставками з боків, кольору – кремовий. Дверцята камери горіння з ущільнювачами та великим термостійким склом – 175х215 мм, витримує високу температуру та дозволить Вам спостерігати за горінням вогню. Як внутрішнє оздоблення використовується вогнестійка цегла, яка тривалий час акумулює тепло в печі і не дає сталевим стінкам прогоріти.
Для керування подачею повітря та горінням, піч має регулятор на дверцятах, а також заслінку для перекриття димохідної труби.
Піч BLIST Vienna (Diplomat) Lux підключається до димаря, діаметром – 120 мм. Під'єднання – верхнє.
Для видалення золи, піч має зручний попільник. Також знизу має відділ для зберігання дров.
Стриманий стиль печі BLIST Vienna (Diplomat) Lux у поєднанні з функціоналом, робить її незамінною для будь-якого заміського будинку, чудово підійде для кухні, дачі або літньої кухні.
Характеристики:
- Габарити ВХШХГ (мм): 1000x480x450;
- Габарити камери згорання - ВхШхГ (мм): 370х340х320;
- Розмір скла ВхШ (мм): 175х215;
- Номінальна теплова потужність (дрова): 9-10 кВт;
- ККД за номін. Потужності – дрова (%): 82;
- Підключення до димаря: верхнє;
- Діаметр димоходу (мм): O 120;
- Паливо: дрова;
- Вага 68 кг;
- Матеріал: сталь;
- Матеріал бокових стінок: кераміка;
- Кольори: бежевий, червоний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blist |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 68 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82 % |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 10000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1000 мм |
| Висота скла дверцят | 175 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Ширина скла дверцят | 215 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити топкової камери (ВхШхГ) | 370х340х320 мм |
| ККД | 82 |
| Матеріал печі | сталь, кераміка |
| Потужність | 10 кВт |
| Площа обігріву | до 90-100 м2 |
| Скло | пряме |
| Тип обігрівання | Повітряний |
| Паливо | дрова, брикети |
- Ціна: 18 500 ₴




