




Опалювально-варильна піч на дровах з конфоркою та духовкою MBS Trend бежевий (з кришкою)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювально-варильна піч на дровах з конфоркою та духовкою MBS Trend бежевий (з кришкою)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
MBS - приватний завод , який входить до складу концерн "Invej" і розташований в Сербії. Завод заснований в 1923 році. За 90 років торговий бренд МБС став шірокоізвестен не тільки в Сербії але і по всьому світу. В Україні печі МБС продаються з 2010 року. За такий короткий час, українські споживачі вже встигли оцінити якість і невисоку ціну сербських печей. Основною продукцією підприємства є печі каміни, варильні печі на дровах, твердопаливні котли. Весь асортимент печей відповідає міжнародним стандартам якості. Постійний розвиток та інновації технологій дозволяють компанії освоювати нові ринки збуту своєї продукції. У провадженні печей використовується тільки якісні матеріали: конструкційна сталь, сірий чавун, вогнетривку цеглу і термостійкий посуд Schott Robax. Широкий модельний ряд печей MBS допоможе зробити правильний вибір опалювального обладнання для будинку або дачі. MBS Trend (з кришкою) - опалювально-варильна піч, служить для опалення житлових і господарських приміщень, а також для приготування їжі. Обладнана варильною поверхнею і духовкою. Має висувний ящик для дров. Здатна обігріти приміщення до 75м2. Підключення димоходу бічне і заднє. Піч MBS Trend має покращені технічні і декоративні характеристики. Покрита зносостійкою емаллю, варильна поверхня виготовлена зі сталі з чавунним контуром. Духовка також емальовані, є деко. Топка обкладена шамотною плитами. Піч оснащена висувним ящиком для дров або кухонного начиння. Дверцята топки і духовки з віконцями з вогнетривкого скла, що дозволяє бачити полум'я вогню і процес приготування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MBS |
| Країна виробник | Сербія |
| Водяний контур | Ні |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 858 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 894 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | Вага |
| Вид пального | дрова, паливні брикети |
| Духовка | без духовки |
| ККД | 77 |
| Конфорки | з конфорками |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал облицювання | сталеві |
| Потужність | 7.5 кВт |
| Призначення | опалювально-варильні |
| Обсяг отапл. приміщення | 150 м. куб. |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | сучасні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
| кг | 96,5 |
- Ціна: 32 000 ₴







