Подарунок










Дров'яна піч камін для повітряного опалення будинку, чавунна буржуйка Dovre TAI 35 WD
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч камін для повітряного опалення будинку, чавунна буржуйка Dovre TAI 35 WD»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Чавунна піч Dovre TAI 35wd - це нова серія печей, завдяки привабливим чітким лініям, вони з легкістю стануть невід'ємною частиною вашої вітальні.
Нові печі серії TAI використовують перевірену технологію опалення Dovre, що гарантує затишне тепло та високу якість. Оснащена зольником, бічними дверцятами для завантаження дров, регулятором подачі повітря та системою чистого скла, а також для мультипаливних печей можлива варильна поверхня.
Характеристики:
- Бренд - Dovre
- Діаметр димоходу, мм - 150
- ККД, % - 81
- Габарити (ВхШхГ), мм - 785x520x400
- Система "Чисте cкло" - Ні
- Камера допалу газів - Ні
- Номінальна потужність, кВТ - 7
- Підвід повітря з зовні - Ні
- Наявність шибера - Ні
- Матеріал топки - Чавун
- Вага, кг - 85
- Футерування камери згоряння - Ні
- Країна виробництва - Бельгія
- Вид палива - Деревина
- Підключення димоходу - Верхнє/Заднє
- Види палива - Дрова
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dovre |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вага | 85 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Камера подвійного згоряння | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 81 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Ні |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 785 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентилятор | без вентилятора |
| Вид пального | Дрова |
| Духовка | без духовки |
| Конфорки | без конфорки |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Матеріал облицювання | чавунні |
| Потужність | 7 кВт |
| Призначення | опалювальні |
| Підключення димоходу | ззаду, зверху |
| Полиця для дров | без полиці для дров |
| Стиль | класичні |
| Тип будівлі | для дому і дачі |
| Тип опалення | з повітряним опаленням |
| Тип установки | отдельностоящие |
| Паливо | на дровах |
- Ціна: 69 615 ₴








