




Чавунна овальна піч камін на ніжці для опалення приватного будинку, буржуйка на дровах INVICTA OVATIO
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна овальна піч камін на ніжці для опалення приватного будинку, буржуйка на дровах INVICTA OVATIO»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч-камін Ovatio є новою моделлю французького виробника Invicta. Потужність даної моделі складає 5 кВт, що робить піч-камін Invicta Ovatio хорошим приладом здатним обігріти приміщення, площа яких становить до 60 м2. Відмінною рисою печі-каміна даної моделі є саме її дизайн, який виконаний в стилі хай-тек. Модель має овальну форму, що звертає увагу покупців. У цій моделі присутні збільшені дверцята, також збільшено і скло дверцят, яке дає прекрасну можливість огляду внутрішньої частини камери топки і контролювати процес горіння. Крім своєї естетичної краси, піч-камін Ovatio поєднує в собі антологію технічних і енергетичних якостей. Діапазон потужності печі-каміна: 3.0-7.5 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 137 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 83 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1162 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Діаметр димоходу | 130 мм |
| Ширина | 461 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 3.0-7.5 |
| Потужність, кВт | 5 |
| Площа обігріву | 25-60 кв.м |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 107 730 ₴






