


Чавунна камінна піч тривалого горіння для опалення будинку, буржуйка на дровах INVICTA NORMAN на ніжці антрацит
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна камінна піч тривалого горіння для опалення будинку, буржуйка на дровах INVICTA NORMAN на ніжці антрацит»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Invicta Norman - модель, виконана в стилі модерн, що ідеально підходить під будь-який інтер'єр - володіє високою потужністю і здатна швидко прогрівати приміщення, а також довго утримувати тепло. Піч повністю виконується з високоякісного міцного чавуну власного виробництва. Встановлюється NORMAN на спеціальну чавунну підставку, інша сторона якої кріпиться до основи прямокутної форми. Цікава деталь: дрова можна зберігати у місцях, передбачених з кожного боку центральної ніжки. Чавунна топкова камера обладнана чавунним колосником, який дозволяє регулювати потужність полум'я та режим горіння.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 220 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 930 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 910 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Потужність, кВт | 14 |
| Площа обігріву | 65-145 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 125 172 ₴



