



Опалювальна пристінна камінна піч на дровах тривалого горіння для приватного будинку, дачі INVICTA STIMO
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна пристінна камінна піч на дровах тривалого горіння для приватного будинку, дачі INVICTA STIMO»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
INVICTA STIMO-новинка від торгової марки Invicta. Піч для обігріву будинку площею до 85 м.кв. Виконана з чавуну, має подвійну задню стінку, подвійне допалювання та містку топкову камеру. Піч має арочну форму і передбачає пристінну установку, для якої не потрібно спорудження додаткового фундаменту. Широкий кут скла посилює чарівний вигляд полум'я. Враховуючи невеликі розміри, пічка підходить для різних інтер'єрів, а також дуже функціональна і практична. Піч-камін STIMO Invicta здатна ефективно, у короткий термін прогріти приміщення та довго утримувати тепло завдяки високій теплопровідній здатності чавуну.
Переваги печі-каміну:
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 63 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 79 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 7000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 629 мм |
| Глибина | 368 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Потужність, кВт | 7 |
| Площа обігріву | 40-85 кв.м |
| Скло | пряме |
- Ціна: 41 040 ₴



