



Чавунна опалювальна піч буржуйка на дровах для приватного будинку, дачи INVICTA CHAMANE 14
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна опалювальна піч буржуйка на дровах для приватного будинку, дачи INVICTA CHAMANE 14»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Піч камін Chamane повністю виконана з чавуну - матеріалу, який складно віднести до стилю хай-тек, але все ж дизайнери компанії Invicta це зробили! Піч-камін Invicta Chamane - чудово справляється і зі своєю основною функцією - ефективно і швидко здатна обігріти заміський будинок, дачу і тривалий час утримувати тепло. Повністю чавунна камінна піч Chamane виробляється тільки в кольорі антрацит. Велике скло фасаду відкриває приголомшливий вид на вогонь. Декоративні горизонтальні опуклі лінії зовнішнього корпусу повторюються на внутрішніх стінках топкової камери. Діапазон потужності печі-каміна: 9.5-21.0 кВт.
Переваги печі-каміну:
- Регульоване вторинне повітря. Вторинне повітря захищає скло від диму та накопичення сажі. Це забезпечує горіння летючих речовин. Регульований вторинний потік повітря дозволяє адаптувати роботу пристрою до надмірно високої тяги.
- Тривале горіння 8 годин. Можливість роботи приладу у повільному горінні протягом 8 годин без завантаження палива та без зовнішнього втручання.
- Система подвійного допалювання. Нагнітання попередньо нагрітого повітря в камеру згорання для більш екологічного та чистого спалювання твердого палива.
- Система чистого скла. Повітрозабірник у верхній частині створює захисну завісу. Попередньо нагріте повітря рухається уздовж скла. Це викликає згорання газів і летючих речовин, тим самим захищаючи скло від диму і відкладень сажі.
- Гарантія походження Франції. Піч-камін виготовляється у Франції на виробничих майданчиках Invicta Group.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Invicta |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 160 кг |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 78.7 % |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 14000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Глибина | 578 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| Діапазон потужності нагрівання (кВт) | 9.5-21.0 |
| Потужність, кВт | 14 |
| Площа обігріву | 75-170 кв.м |
| Подавання повітря зовні | Немає |
| Розташування печі-каміну | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Скло | пряме |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 86 184 ₴



