




Опалювальна чавунна піч камін на ніжці для будинку, буржуйка на дровах Plamen ARIA чорна
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч камін на ніжці для будинку, буржуйка на дровах Plamen ARIA чорна»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Про товар:
Ідеальний варіант готової до експлуатації печі – для опалення будинку. Виготовлена в сучасному та стильному дизайні у формі топкової камери, яка спирається на велику ніжку. Чавун пофарбований у чорний колір.
Матеріал виробництва: високоякісний чавун. Забезпечує високу теплопродуктивність.
Йому властиве: тривалий термін експлуатації та стійкість до різноманітних пошкоджень та деформації. Поверхня захищена термостійкою емаллю, що значно підвищує її довговічність.
Опалення: Номінальна потужність 8 кВт спокійно впорається з обігрівом приміщень площею до 80-110 кв.м.
Доповнення та переваги:
- швидке нагрівання кімнати/приміщення;
- компактні розміри для встановлення;
- склокераміка в дверях з температурним режимом 700 °С;
- наявність скла дозволить повною мірою насолодитись видом живого вогню;
- система повітряної завіси запобігає надмірному забруднення скла під час активної роботи каміна (при дотриманні правильного та сухого завантаження дров);
- зольний ящик легко виймається та очищається від залишків попелу.
Спосіб експлуатації: Посібник зі встановлення та способу опалення - додається. Пекти працює як на дровах так і на дерев'яних брикетах. Витрата для одного завантаження становить приблизно 2,5 кг. Підключення до димоходу: підключається до справного димаря у верхньому положенні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 118 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82.1 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 110 м2 |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Тип каменки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1001 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 |
| Розміри рами топки (ШхВ) | 300х350 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 420х350х260 мм |
| Енергоефективність | А + |
- Ціна: 47 380 ₴









