




Опалювальна конвекційна піч камін на дровах для будинку, дачі, літньої кухні Plamen GALA чорна
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна конвекційна піч камін на дровах для будинку, дачі, літньої кухні Plamen GALA чорна»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Ідеальний варіант готової до експлуатації печі – для приватного будинку, невеликої дачі або навіть котеджу.
Матеріал виробництва: високоякісний сірий чавун. Забезпечує високу теплопродуктивність. Має тривалий термін експлуатації. Стійкий до різного роду пошкоджень і не схильний до деформації. Поверхня покрита термостійкою емаллю.
Опалення: Номінальна потужність 8 кВт спокійно впорається з обігрівом приміщень площею до 80-110 кв.м.
Доповнення та переваги:
швидке нагрівання кімнати/приміщення;
компактні розміри для встановлення;
два положення для регулювання первинного та вторинного повітря;
склокераміка в дверях з температурним режимом 700 °С;
система повітряної завіси запобігає надмірному забруднення скла під час активної роботи каміна (при дотриманні правильного та сухого завантаження дров);
Спосіб експлуатації: Посібник із пристрою та способу опалення - додається. Піч працює як на дровах так і на дерев'яних брикетах. Витрата на одне завантаження становить приблизно 2-2,5 кг.
Підключення до димоходу: підключається до справного димаря у верхньому положенні.
Характеристики:
- Потужність обігріву: 11 кВт
- Габарити, (ШxВxГ) мм: 450х981х400
- Гарантія: 12 місяців
- Діаметр димоходу, мм: 150
- Маса, кг: 108
- Підключення до димаря: верхнє
- ККД, %: 82,1
- Країна виробник: Хорватія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 108 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 82.1 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 110 м2 |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Тип каменки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 981 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 11 |
| Розміри рами топки (ШхВ) | 300х350 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 420х350х260 мм |
| Енергоефективність | А + |
- Ціна: 45 320 ₴







