




Дров'яна піч камін на ніжках для повітряного опалення окремостояча, буржуйка для будинку Plamen AUTHENTIC 50
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яна піч камін на ніжках для повітряного опалення окремостояча, буржуйка для будинку Plamen AUTHENTIC 50»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камін на дровах від хорватської компанії вирізняється сучасним дизайном. Ця модель не вимагає додаткових облицювальних матеріалів. Її достатньо підключити до димаря і просто насолоджуватися приємним теплом.
Доповнення та комплектація:
простора та широка топкова камера, з вогнестійким, широким склом на фасадній частині та з боків;
скляні двері обрамлені герметизуючим шнуром по всьому периметру;
логотип фірми розміщено на задній стінці топки;
колосникові грати чавунні і широкі дозволяють рівномірно розподілити дрова в камері горіння;
конструкція камери згорання тримається на високих, міцних ніжках;
вільний простір у нижній частині можна використовувати для складування та просушування полін.
Система подвійного допалювання газів - це вторинна подача повітря в камеру згоряння через окремі канали повітроводу топки (що знаходяться на задній стінці каміна), яка створена для підвищення рівня ККД опалювального пристрою, більш екологічного та чистого спалювання твердого палива, а також економії паливних ресурсів.
Характеристики:
- Потужність обігріву: 10 кВт
- Габарити, (ШxВxГ) мм: 660х768х537
- Гарантія: 12 місяців
- Діаметр димоходу, мм: 120
- Маса, кг: 158
- Підключення до димаря: верхнє, заднє
- ККД, %: 75,6
- Країна виробник: Хорватія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 158 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 75.6 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вид пального | Тверде |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 110 м2 |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Тип каменки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 768 мм |
| Глибина | 537 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 10 |
| Розміри рами топки (ШхВ) | 530х220 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 590х230х280 мм |
- Ціна: 54 075 ₴








