




Опалювальна чавунна піч камінофен на дровах з подвійним допалом, буржуйка для будинку Plamen TARA чорна
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна чавунна піч камінофен на дровах з подвійним допалом, буржуйка для будинку Plamen TARA чорна»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
"font-size:14px">Про товар:
Піч-камін TARA має стильний дизайн. Вона декорована оригінальним чавунним орнаментом. Виготовлена на хорватському ливарному заводі повного циклу з використанням тільки якісної сировини.
Це сучасне та функціональне рішення для опалення заміського будинку чи дачі. Піч має конвекційний екран: забирає повітря знизу і вже прогрітим він виходить у верхній частині. Завдяки цьому вона не перегрівається.
Піч з чавуну емальована термостійкою фарбою чорного кольору. Вона не тріскається під впливом високих температур. Модель виготовлена з якісного чавуну, має високі теплонакопичувальні властивості: швидко прогрівається та утримує тепло навіть після повного згоряння дров.
Додатки:
1. Є регулювання для корекції швидкості та інтенсивності подачі повітря.
2. Переведення печі в режим тривалого горіння дозволяє значно економніше витрачати паливні ресурси.
3. Ґрати колосника виготовлені з чавуну.
4. Є окремий зольний ящик з шнуром, що герметизує.
5. Склокераміка у дверях: +750 С. Скло дуже велике, прямої форми.
6. Дверцята печі по всьому периметру доповнені герметизуючим шнуром.
7. На задній стінці (подвійний чавунний) присутнє вторинне допалювання газів, для зменшення викиду шкідливих речовин в атмосферу.
Піч Tara доповнена подвійним дефлектором:
- він знаходиться у верхній частині печі;
- удвічі збільшує шлях виходу димових газів;
- завдяки такому рішенню, значно збільшується рівень ККД печі.
Ще одним плюсом наявності подвійного дефлектора (чавунного зуба) є те, що сажа, що виділяється під час горіння палива, осідає не відразу в димарі, а на дефлектор, і її можна легко очистити.
Система подвійного допалювання газів - це вторинна подача повітря в топкову камеру через окремі канали повітроводу топки (які знаходяться на задній стінці каміна у вигляді маленьких отворів), яка створена для підвищення рівня ККД опалювального пристрою, більш екологічного та чистого спалювання твердого палива. ресурсів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Plamen |
| Країна виробник | Хорватія |
| Вага | 85 кг |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 84 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Вид пального | Тверде |
| Потужність, кВт | 6 |
| Наявність скла в дверцятах | Так |
| Площа обігріву | 80 м2 |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Тип каменки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Ні |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 858 мм |
| Глибина | 377 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 383 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна потужність | 8 |
| Подавання повітря зовні | Да |
| Розміри рами топки (ШхВ) | 200х304 мм |
| Розміри топки (ШхВхГ) | 355х300х260 мм |
| Енергоефективність | А + |
- Ціна: 29 870 ₴








