
Чавунна камінна піч твердопаливна на підставці.
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна камінна піч твердопаливна на підставці.»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
KFD STO Max 14 – це чавунна піч на широкій підставці дровниці. Висока якість матеріалів дозволяє використовувати KFD печі не одне десятиліття. Печі KFD обладнані всіма важливими системами високоефективного опалення житлових приміщень.
Система вторинного допалювання дозволяє максимально використовувати енергію деревини та піклуватися про навколишнє середовище. Вбудований дефлектор підвищує ефективність нагрівання (ККД), а згоряння стає більш екологічним.
Скло печі виготовлене із прозорої склокераміки, стійкої до температур до 800°C. Завдяки тому, що скло у печах KFD обдувається повітрям, вонл довше залишається чистим.
Наявність попільника дозволяє швидко і зручно позбутися попелу. Розбірні частини печі при необхідності дозволяють виконувати ремонтні роботи без демонтажу самої печі.
KFD STO Max 14 комплектується холодною ручкою та набором рукавичок, які забезпечують комфортне та безпечне обслуговування.
Характеристики:
- Бренд: KFD
- Країна виробник: Польща
- Матеріал: чугун
- Гарантія: 5 роки(ів)
- Розміри ВхШхГ: 894x1096x470 мм
- Вага: 145 кг
- ККД: 82,5%
- Діаметр димоходу: 160\180 мм
- Діаметр допливу повітря: 100 мм
- Потужність від: 6 кВт
- Потужність до: 15 кВт
- Наявність попільника: так
- Площа обігріву: до 100 м2
- Ширина: 1096 мм
- Вид скла: пласке
- Метод відкриття дверей: бокове
- Довжина полін: 50 см
- Система самоочистки скла: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82.5 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 894 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 1096 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 |
| ККД | 82.5 |
| Конфігурація | одне скло |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність | 6 кВт |
| Площа обігріву | до 100 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 103 530 ₴



