



Кавунна піч чавунна буржуйка з подвійним допалом для опалення будинку.
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кавунна піч чавунна буржуйка з подвійним допалом для опалення будинку.»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Чавунна піч камін KFD STO iM 14 – це чавунна піч-камін на підставці дровниці з глянсовою чорною рамкою на склі, яке відкривається убік.
Висока якість матеріалів дозволяє використовувати KFD печі не одне десятиліття. Печі KFD обладнані всіма важливими системами високоефективного опалення житлових приміщень.
Система вторинного допалювання дозволяє максимально використовувати енергію деревини. Вбудований дефлектор підвищує ефективність нагрівання (ККД), а згоряння стає більш екологічним.
Скло печі виготовлене із прозорої склокераміки, стійкої до температур до 800°C. Завдяки тому, що скло у печах KFD обдувається повітрям, воно довше залишається чистим.
Наявність попільника дозволяє швидко і зручно позбутися попелу. Розбірні частини печі при необхідності дозволяють виконувати ремонтні роботи без демонтажу самої печі.
KFD STO iM 14 комплектується холодною ручкою та набором рукавичок, які забезпечують комфортне та безпечне обслуговування.
Характеристики:
- Країна виробник: Польща
- Матеріал: чугун
- Гарантія: 5 роки(ів)
- Розміри ВхШхГ: 891x691x470 мм
- Вага: 145 кг
- ККД: 82,5%
- Діаметр димоходу: 160\180 мм
- Діаметр допливу повітря: 100 мм
- Потужність від: 6 кВт
- Потужність до: 15 кВт
- Наявність попільника: так
- Площа обігріву: до 100 м2
- Ширина: 691 мм
- Вид скла: пласке
- Метод відкриття дверей: бокове
- Довжина полін: 50 см
- Система самоочистки скла: так
- Система вторинного допалу: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KFD |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 145 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 82.5 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Окремо стоїть |
| Система чистого горіння | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 891 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Діаметр димоходу | 160 мм |
| Ширина | 691 мм |
| Комплектація | |
| Зольник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити ВхШхГ | 891x691x470 |
| Гарантія | 5 |
| Діаметр димохідної труби | 240 |
| Діаметр припливу повітря | 100 мм |
| ККД | 82.5 |
| Конфігурація | одне скло |
| Максимальна довжина поліней | 50 см |
| Потужність | 6 кВт |
| Площа обігріву | до 100 м2 |
| Підйомні двері | Немає |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 101 184 ₴



