



Опалювальна кахельна піч-камін тривалого горіння, буржуйка на дровах Haas+Sohn Empoli Коричнева
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна кахельна піч-камін тривалого горіння, буржуйка на дровах Haas+Sohn Empoli Коричнева»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Опалювальна піч-камін Haas+Sohn Empoli коричнева
Яка кахельна грубка в Україні вважається кращою в своїй категорії? Сперечатися в даному питанні можна досить довго, однак багато фахівців і реальні покупці сходяться на думці, що продукція чеської компанії Haas+Sohn однозначно вважається однією з кращих.
Виробник з Чехії вже кілька десятків років випускає печі і каміни, пропонуючи найкраще співвідношення ціни та якості, а також гарантуючи надійність, ергономічність, практичність і довговічність своєї продукції.
Кахельна піч Empoli – це кахельна піч на дровах, ціна якої більш ніж доступна. На думку багатьох експертів, це, перевірене часом, класичне виконання є одним з кращих в своїй категорії.
Особливості
Кахельна грубка, купити яку ми пропонуємо, виконана у варіанті кольору «бордо». Блискуча плитка з декором представлена також у коричневому, зеленому і карамельному відтінку. Нижня основа виконана в білому кольорі – при бажанні її поверхню можна відкоригувати фарбою будь-якого відтінку.
Кахельні печі Empoli використовують технологію третинного спалювання палива, яка характеризується підвищеною ефективністю при зниженій витраті дров або брикетів.
Обладнання підходить для опалення приміщень об'ємом до 150 м3. Мінімальна тяга становить 12 Па, а вихідна потужність варіюється в межах 2,6-8,4 кВт. Витрата пального на годину – до 2,4 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 154 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Витрата твердого палива | 2.4 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 77 % |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8400 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 992 мм |
| Глибина | 504 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виносна топка | Немає |
| Потужність, кВт | 8.4 |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 100 м2 |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 150 093 ₴



