

Опалювальна конвекційна піч камін на дровах для будинку, буржуйка сталева Haas+Sohn Jonsbo Сіра
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна конвекційна піч камін на дровах для будинку, буржуйка сталева Haas+Sohn Jonsbo Сіра»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Кахельна піч камін на дровах HAAS+SOHN Jonsbo сіра
Піч-камін Jonsbo - це нове творіння відомої компанії HAAS+SOHN, яке вирізняється високою ефективністю і візуальною привабливістю, завдяки стильний формі і оздобленню з сірого кахлю.
Кахельна піч Україна, в якості основного джерела тепла може бути придбана для дачі або заміського будинку, де вона точно стані помітним елементом інтер'єру.
Головні особливості вироби
Висока потужність цієї моделі дозволяє купити дров'яну піч камін для якісного та раціонального обігріву приміщення, об'ємом до 250 кубометрів.
Досить високу ефективність виробу, що досягає 80%, сприяє добре продумана система тристоронньої подачі повітря.
Кахельна піч ціна якої цілком відповідає її експлуатаційним можливостям, володіє і іншими достоїнствами:
- великою камерою згоряння, викладеною шамотною цеглою, в яку поміщаються поліна, довжиною до 50 сантиметрів;
- функцією повільного горіння, що дозволяє збільшити інтервал між підкладенням палива в топку до 8-12 годин;
- зручним і функціональним механізмом відкривання-закривання дверцят;
- можливістю верхнього і заднього підключення виробу до димоходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 150 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Витрата твердого палива | 1.5 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8200 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Кераміка |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 837 мм |
| Глибина | 453 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 696 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виносна топка | Немає |
| Потужність, кВт | 8.2 |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 85 кв.м. |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Тип | опалювальні |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 4 мм |
- Ціна: 162 078 ₴



