



Сталева піч на дровах для опалення будинку, камінофен HAAS+SOHN Nordby (Speckstein Antik) натуральний камінь
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Сталева піч на дровах для опалення будинку, камінофен HAAS+SOHN Nordby (Speckstein Antik) натуральний камінь»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Камінна піч на дровах, каминофен HAAS+SOHN Nordby (Speckstein Antik)
Nordby - це стильна дров'яна теплоємна піч, чий дизайн є унікальним, навіть для її виробника - компанії Haas+Sohn, що звикла дивувати споживача зовнішнім виглядом своєї продукції. Цьому сприяє оригінальна обробка природним каменем, який, не тільки додає візуальної привабливості всій конструкції, але забезпечує більш тривале, ніж кераміка, утримання тепла.
Основні особливості грубки
Купити каминофен в Україні ціна якого цілком відповідає його експлуатаційним можливостям, можна в якості основного або додаткового джерела тепла, для обігріву приміщення, об'ємом 55-150 кубометрів.
Ефективності печі-каміна, що досягає 80%, сприяє добре продумана система тристоронньої подачі повітря в топку.
Не менш важливими перевагами цієї моделі є:
- функція повільного горіння, що дозволяє збільшити інтервали підкладення палива до 7-11 годин;
- тонке регулювання потужності, за допомогою одного регулятора;
- система акумуляції тепла;
- функція повного відключення подачі повітря в топку.
Камінофен купити можна для пристінного розташування, з заднім або верхнім підключенням до димоходу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 186 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Витрата твердого палива | 1.2 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Сірий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Камінь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1030 мм |
| Глибина | 365 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виносна топка | Немає |
| Потужність, кВт | 6 |
| Облицювальний матеріал | камінь / цегла |
| Парогенератор | Немає |
| Площа обігріву | 75 кв.м |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 156 264 ₴



