

Опалювальна піч камінофен на дровах, облицьована натуральним каменем Haas+Sohn Levi (декор гладкий)
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Опалювальна піч камінофен на дровах, облицьована натуральним каменем Haas+Sohn Levi (декор гладкий)»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Віддаєте перевагу речам кращої якості, здатним прослужити багато років? Обирайте найкращий камінофен з колекції чесько-австрійського бренду. Модель LEVI з гладким декором, представлена в каталозі нашого інтернет-магазину за привабливою вартістю, є унікальною за своєю будовою. По суті, це збірний комплект печі та каміну, здатний обігрівати велику площу та виступати стильним елементом інтер’єру.
Якщо Вам потрібна модна кахельна піч, замовляйте її з доставкою на нашому сайті. Основними перевагами такого камінофену є:
- Можливість повільного регулювання потужності.
- Герметичне закриття топки, розташованої посередині корпусу.
- Скляна вставка в дверцятах.
- Підвищена продуктивність (остаточне допалення газів, економні витрати палива).
- Гарний дизайн, витриманий у стилі модерн.
Така камінна піч має чималі габаритні розміри, та ззовні виглядає як шафа, обкладена світлим натуральним каменем. Піч швидко виробляє та рівномірно розподіляє тепло, підтримуючи оптимальну температуру всередині приміщень протягом тривалого часу. За бажанням її поверхню можна перефарбувати у будь-який інший відтінок, надавши каміну ексклюзивного вигляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haas+Sohn |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 320 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Тристороннє |
| Витрата твердого палива | 2.5 кг/год |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 80 % |
| Колір | Білий |
| Матеріал топки | Шамот |
| Номінальна потужність | 8000 Вт |
| Облицювальний матеріал печі-каміна | Камінь |
| Підключення до димаря | Заднє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Стан | Новий |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1811 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Ширина | 760 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність, кВт | 8 |
| Тип | опалювальні |
- Ціна: 203 439 ₴



