




Чавунна дров'яна піч буржуйка на дровах для опалення будинку, дачі, літньої кухні Ferguss ZEUS
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Чавунна дров'яна піч буржуйка на дровах для опалення будинку, дачі, літньої кухні Ferguss ZEUS»
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Чавунна піч FerGuss ZEUS від сербського виробника. Якісна буржуйка на дровах для обігріву будинку. Класичний дизайн та якісне виконання не залишать байдужими нікого. Чудовий варіант для приватних і заміських будинків, дач, літніх кухонь.
Номінальна потужність печі – 8,75 кВт та ККД – до 75 %, дозволять їй обігрівати кімнату великої площі.
Як паливо, у печі FerGuss ZEUS використовується деревина, вологістю – не більше 20% та довжиною, – до 230 мм. Для завантаження палива піч обладнана вміскою камерою горіння, розміром – 290х353х236 мм.
На задній стінці печі є отвори, через яке подається вторинне повітря, завдяки чому паливо згорає більш ефективно, що збільшує ефективність печі і зменшує викиди шкідливих речовин у атмосферу.
Все паливо, яке вигоріло, потрапляє через рухомі чавунні колосники, у вмістимий попільник. Звідки воно швидко та зручно видаляється, навіть під час горіння печі. На дверцятах попільника також розташований регулятор повітря, для горіння палива.
Піч-камін виготовлена зі чавуну високої якості. Зовнішній вигляд печі та функціональність, тривалий час будуть залишатися незмінними. Всередині піч має додаткову внутрішню стінку з чавуну, що забезпечить високу температуру горіння палива, акумуляцію тепла тривалий час, а також дозволить печі справно працювати протягом багатьох років.
Дверцята печі FerGuss ZEUS обладнані великим термостійким оглядовим склом, розміром – 310х220 мм. Над дверцятами є отвори для подачі повітря на скло з регулятором, завдяки чому воно обдувається і тривалий час залишається чистим. По периметру дверцят та оглядового скла є вбудований керамічний шнур, який забезпечує щільність прилягання і зменшення шансу потрапляння диму у кімнату.
Піч на дровах FerGuss ZEUS під’єднується до димохідної труби з допомогою патрубка, діаметром – 120 мм, зверху або ззаду.
Габарити печі FerGuss дозволять компактно розмістити її у кімнаті, вона не буде займати багато місця та чудово впишеться в інтер’єр.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferguss |
| Країна виробник | Сербія |
| Вага | 123 кг |
| Види твердого палива | Брикети, Дрова |
| Випромінювання тепла | Чотирьохстороннє |
| Водяний контур | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Камера подвійного згоряння | Так |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Колір | Чорний |
| Матеріал топки | Чавун |
| Номінальна потужність | 8750 Вт |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі-каміна | Пристінне |
| Система чистого горіння | Так |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Тип топки | Закрита |
| Комплектація | |
| Інструкція по експлуатації | Так |
| Зольник | Так |
| Кошик для дров | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 876 мм |
| Висота скла дверцят | 310 мм |
| Глибина | 386 мм |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Ширина скла дверцят | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна довжина поліней | 230 мм |
| Необхідна тяга в диморі | 10-12 Па |
| Облицювальний матеріал | метал |
| Підключення димоходу | Верхнє, заднє |
| Розмір камери згоряння (ВхШхГ) | 290х353х236 мм |
| Стан | новий |
| Паливо | деревина, з вологістю ≤20% |
- Ціна: 47 328 ₴




