Подарунок










Дров'яний центральний камін острівний круглий для дачі Traforart Zeus без скла (14,4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дров'яний центральний камін острівний круглий для дачі Traforart Zeus без скла (14,4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Круглий камін центральний островний на дровах Traforart Zeus Central
Камін Traforart ZEUS CENTRAL від іспанського виробника захоплює сучасним дизайном із чіткими лініями. Острівний камін із панорамним склінням або відкритим осередком стане яскравим акцентом у хай-тек інтер’єрі. Завдяки компактним розмірам, елегантному вигляду та складному склу, він гармонійно впишеться у сучасний простір. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, цей камін стане надійним і довговічним джерелом тепла, а його якість і безпека підтверджені європейськими сертифікатами.
Особливості:
- Можливість вибору між панорамним склом або відкритим осередком залежно від моделі.
- Камін покритий термостійкою чорною фарбою, що витримує температуру до 650°C.
- Корпус із міцної сталі, а решітка виконана з чавуну.
- Телескопічний механізм дозволяє регулювати висоту в межах 2,5–2,7 м. Для збільшення висоти понад стандартні параметри доступні додаткові труби.
- Скло складається з чотирьох частин.
- У стандартній версії працює на дровах, проте може бути адаптований для роботи на газовому паливі чи біоетанолі.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 2700
- Глибина, мм: 1130
- Ширина, мм: 1130
- Вага, кг: 450
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- Діаметр димоходу, мм: 300
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Система обертання: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 410 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Відкрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2700 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр димохідної труби | 300 |
| ККД | 78 % |
| Паливо | Дерево |
- Ціна: 603 024 ₴








