Подарунок










Дизайнерський круглий камін центральний острівний для ресторану, дачі Traforart Zeus зі склом (14,4 кВт)
Подарунок до товару
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 1 500 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Дизайнерський круглий камін центральний острівний для ресторану, дачі Traforart Zeus зі склом (14,4 кВт)»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Наші контакти:
Vodafone 050-103-22-55
Kyivstar 068-733-16-43
Круглий центральний камін острівний для дому Traforart Zeus зі склом
Камін Traforart ZEUS CENTRAL, створений в Іспанії, вражає своїм оригінальним дизайном із чіткими лініями та строгими формами. Цей острівний камін із панорамним склінням або відкритим вогнищем — сміливий вибір для сучасних інтер’єрів у стилі хай-тек. Він вирізняється компактністю, витонченістю та наявністю складового скла. Виготовлений із міцної сталі та жаростійкого скла, цей камін стане надійним і довговічним джерелом тепла у вашому домі, а його безпека підтверджена європейськими сертифікатами якості.
Характеристики
- Країна виробництва: Іспанія
- Висота, мм: 1800
- Глибина, мм: 1230
- Ширина, мм: 1230
- Вага, кг: 450
- Місце встановлення: Центральний (острівний)
- Потужність, квт: 14,4
- ККД: 73 %
- Діаметр димоходу, мм: 300
- Матеріал корпусу топки: Сталь
- Матеріал облицювання: Сталь
- Водяний контур: Ні
- Подача повітря ззовні: Ні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Traforart |
| Країна виробник | Іспанія |
| Вага каміну | 450 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Коефіцієнт корисної дії | 78 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Стан | Новий |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Тип топки | Закрита |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2500 мм |
| Глибина | 1130 мм |
| Діаметр димоходу | 300 мм |
| Ширина | 1130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Паливо | Дерево |
| Діаметр димохідної труби | 300 |
- Ціна: 842 112 ₴








